Videoja në Club, shpërthen ish-konkurrentja e Përputhen: Më vjen turp që i përkas këtij vendi të ndyrë, kthyet një vajzë të dehur në k*rvë

Ish-konkurrentja e Përputhen, Mikela Pupa, ka reaguar e revoltuar në lidhje me videon e publikuar ditën e djeshme ku një vajzë shihej nën shoqërinë e dy djemve në një klub në Sarandë, ku nuk kanë munguar as puthjet dhe prekjet mes tyre.

Mikela ka rishpërndarë në Instastory videon e xhiruar dhe ka “shpërthyer” duke thënë se i “vjen turp” që i përket këtij vendi.

“Më vjen turp që i përkas këtij vendi. Këto vajza rreth e rrotull si nuk e vuri njeri veten në vendin e kësaj vajze dhe ta shoqërojë në shtëpi. Një vend i vogël dhe i ndyrë ku në vend që të ndihmojmë jemi të parët të shajmë e të gjykojmë. Kthyet një vajzë të të dehur në k*rvë brenda natës”, shkruan ajo.

Mirëpo ky reagim i saj nuk ështëp ritur mirë nga ndjekësit, veçanërisht nga njëra, e cila i ka shkruar ish-konkurrentes në rrjetin social.

“Po edhe ti k*rvë si kjo je. Mirë iua bëjnë juve që dilmi pini aty. Më keq iua kisha bërë. S’ka pasur faj Erioni që të ka lënë. Se ju dreqin e keni brenda. Po më vjen turp që jam femër edhe ka femra si ti që mbështet këtë k*rvë. Së pari kjo nuk është e prië fare, shoqëria e saj janë afër saj duke qeshur. Kjo është kështu si ti. Secili mbështet llojin e vet. Se ndoshta ty mundet të ta bëjnë nesër se ti vetëm klubeve rri”,  thuhet në mesazhet e publikuara, krahas së cilëve Mikela shkruan:“Mirë identitet që s’ke por s’ke as personalitet. Mjerë ne që juve ju mban Toka

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej