Vrasjet e “21 janarit”, kallëzim i ri në SPAK për Sali Berishën

Familjet e viktimave të 21 janarit do të bëjnë kallëzim në SPAK, kundër Sali Berishës, Lulzim Bashës dhe Ndrea Prendit. Kallëzimi do të bëhet në orën 10:00.

Në 21 janar 2011 u vranë nga Garda 4 qytetarë gjatë protestës së PS para Kryeministrisë. Për Aleks Nikën, Ziver Veizin, Faik Myrtajn dhe Hekuran Dedën ende nuk ka asnjë drejtësi, ndërsa familjarët presin që kjo të ndodhë sa më shpejt.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej