Zbulohen prova të reja për vrasjen e Pjerin Xhuvanit që tronditi opinionin publik: 6 policët kishin dijeni për…

Detaje të reja janë zbardhur nga hetimet në lidhje me vrasjen e Pjerin Xhuvanit. Mësohet se prokuroria a gjetur prova të reja, ndërsa ka kërkuar vendosjen e masës së sigurisë “Arrest shtëpie”, për 6 efektivët e policisë Dedion Duraku, Pëllumb Biçaku, Erion Balla, Erion Meçja, Donald Dedja dhe Besmir Kadiu. Sipas prokurorisë, të 6 efektivët kishin dijeni që Arbër Paplokaj, autori i krimit të rëndë, ishte i armatosur.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej