Zbulohet një depo për modifikim armësh në Tiranë

Municione luftarake dhe armë janë sekuestruar në një depo në Yzberisht.

Ende nuk ka njoftim zyrtar nga policia, por sipas të dhënave të para, depoja përdorej për modifikim të armëve.

Gjithashtu raportohet se ka një person të ndaluar.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej