Zhduket 16-vjeçarja në Tiranë, familjarët alarmojnë policinë

Një 16-vjeçare nga Tirana  është larguar nga shtëpia prej ditës së djeshme.

Ka qenë babai i së miturës që ka bërë kallëzim në polici.

“Më datë 26.07.2022, shtetasi I. K., 53 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer, vajza e tij, shtetasja E. K., 16 vjeçe”, thuhet në njoftimin e policisë. Po punohet për gjetjen e saj. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej