Zi në familjen e politikanes socialiste, ndërron jetë babai i deputetes

Nënkryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Ermonela Felaj ka humbur babain.

Lajmin e trishtë e ka bërë me dije vetë Felaj përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se babai i saj është ndarë nga jeta.

“Babi ike kur e mendove dhe si e mendove vetë, si gjiithmonë xhanëm. Pusho i qetë dhe pranë mamit tani”, shkruan Felaj krahas fotos që ka shpërndarë në Facebook.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej