Zjarr i madh në Velipojë, e vështirë ndërhyrja e zjarrfikësve

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme në Velipojë në zonën e Malikolajt.

Bëhet me dije se zjarri ka përfshirë një sipërfaqje të pyllëzuar në Malikolaj dhe flakët po përhapen me shpejtësi.

Në zonë po ndërhyjnë punonjësit e zonave të mbrojtura, pasi është e pamunduar ndërhyrja e zjarrfikësve për shkak të terrenit të vështirë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej