ZYRTARE/ Mirel Josa nuk është më trajner i Vllaznisë, caktohet tekniku i ri në Shkodër

Mirel Josa nuk është më trajner i Vllaznisë. Humbja 2-0 në Laç për javën e 26-të në Superligë këtë të diel, ka bërë që drejtuesit dhe trajneri të gjejnë konsensusin për të shkëputur marrëveshjen.

“Klubi i Futbollit Vllaznia njofton se ka ndërprerë me mirëkuptim bashkëpunimin me trajnerin Mirel Josa. Falenderojmë trajnerin Josa për kontributin e dhënë në drejtimin e ekipit duke i uruar suksese në angazhimet e ardhshme! Ekipi do vijojë punën nën drejtimin e trajnereve Auron Mil dhe Vioresin Sinani”, njofton Vllaznia.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej