31-vjeçari nga Shkodra përplas 3 persona me ‘Benz GLE’ teksa bënte drift

Personi në foto është Leon Simoni, 31 vjeçari nga Shkodra që bënte manovra të rrezikshme në Berat me mjetin tip ‘Benz GLE’ dhe mori para 3 këmbësorë duke i plagosur rëndë. Në pamjet e para pas aksidentit, ai shfaqet jashtë makinës i nervozuar nga ngjarja. Mësohet se ai po bënte drift në rrugët e Beratit kur mori para këmbësorët dhe i plagosi rëndë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej