54-vjeçari gjendet i vetëvarur në banesë nga familjarët

Një 54-vjeçar me iniciale I.M. është gjetur i varur në lagjen Nr. 13 në Durrës nga familjarët. Nuk dihet ende shkaku i ngjarjes së rëndë, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak. Rreth orës 16:20, në lagjen Nr. 13 Durrës, në banesë, është gjetur nga familjarët e tij, i vetëvarur shtetasi I. M., 54, vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej