A është larguar Basha nga politika? Pedagogu i Gazetarisë zbulon se çfarë fshihet pas qëndrimit të tij në “hije”

Që pas shkarkimit të tij, daljet Lulzim Bashës në media apo pjesëmarrja e tij në skenën politike ka qenë e paktë për të mos thënë e papërfillshme.

Por çfarë fshihet pas “zhdukjes” së tij? Pedagogu i Gazetarisë, Lufti Dervishi, i ftuar në emisionin “Debat” në A2cnn, është shprehur se sipas tij Lulzim Basha ka një axhendë dhe po punon për tikhtimin e tij.

“Ka axhendë. Ai pret kohën e tij dhe punon për një rikthim. Nuk e di sa shanse ka dhe sa kohë i kushton kësaj axhende, por nuk besoj se është i shkëputur”, ka deklaruar pedagogu.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej