A fshihet gjykatësi Genti Shala pas Nardit? Pyesni gazetarin Gjergj Zefi ku e ka fshehur videon

Sipas një denoncimi të mbërritur në Pamfleti, na fal Taulant se u ngatërruam, SHkodraNews, një gjykatës është pronari real i një firme të fuqishme ndërtimi me kapital 760 milionë lekë.

NE MENDOJMË, SE ASNJË PROVË NUK KEMI, se gjykatësi Genti Shala është pronari real i firmës pas të cilës bën pazare Nard Luli. Pasha kokën e Saimir Tahirit, ne mendojmë se Gent Shala ka arritur të ja hedhë KPK bashkë me KPA e bashkë me ONM. Nëse nuk na besoni ne pyesni Gjergj Zefin se si ka filmuar me kamera të fshehtë tek kondicioneri gri një jo shqiptare.

Se për çfarë e përdor Saje Qorri atë video, se si kërcënon, se si publikon numra amerikanë gjoja për ta shitur portalin mafioz si nderi i motres, pyesni Safet Bajrin.. Pyeteni edhe cili gazetar ka ardhur ta takojë në qeli dhe si ka reaguar Eskobari i Ballkanit.. Pyeteni edhe

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej