Ajo që po ndodhë darkave në Gjuhadol të Shkodrës duhet të ndalet, shkruan Stefan Çapaliku

Ajo që po ndodhë darkave në Gjuhadol të Shkodrës asht humbje e sensit të masës. Trendi “urban” i marrjes së modës me vonesë dhe çuemja e saj në ekstrem, veçse thellon provincializmin. Duhet ndalë kthimi i qytetit në mejhane…shkruan shkrimtari i njohur Stefan Çapaliku ne FB e tij.

Po ju si mendoni?

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej