Aksident i frikshëm te ‘Shallvaret’, përplasen autobusi dhe dy mjete. Ka të plagosur

Një aksident i rëndë është regjistruar sot te zona e Shallvareve. Një autobus i linjës së Unazës është përplasur me dy mjete, njëri prej tyre ka devijuar duke përfunduar në stacion. Raportohet se ka të plagosur. Vijon…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej