Aksident i katërfishtë në Milano, raportohet për dy viktima dhe tre të plagosur

Një aksident i katërfishtë ka ndodhur në Milano të Italisë, ku për pasojë kanë humbur jetën 2 persona dhe janë plagosur 3 të tjerë.

Mediat e huaja shkruajnë se katër makina janë përplasur më njëra-tjetrën në autostradën A4 të Milanos. Dy viktimat udhëtonin në një prej makinave të aksidentuara, teksa një grua rreth 50 vjeç u dërgua në gjendje të rëndë në spitalin e Monzas. Aksidenti shkaktoi probleme me qarkullimin rrugor të automjeteve për disa orë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej