Aksident i rëndë, disa të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në autostradën Shkup-Kumanovë.

Në aksident janë përfshirë dy mjete, e si pasojë kanë mbetur të plagosur disa shqiptarë

Të plagosurit janë transportuar në spital për ndihmën e parë mjekësore, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen ekspertizën për të kuptuar dinamikën e aksidentit.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej