Aksident i rëndë, dyshohet për të vdekur, zbardhen detajet e para

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shijak, aty ku u përplas për vdekje një person që lëvizte me biçikletë. Drejtuesi i automjetit pas përplasjes është larguar nga  vendngjarja. Ende nuk dihet se kush është viktima dhe personi që e ka shkaktuar aksidentin.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej