Aksident i rëndë, humb jetën vajza e re

Një aksident tragjik ka ndodhur te kthesa e Valiasit në Tiranë, ku nga përplasja e dy makinave ka ndërruar jetë pasagjerja 22 vjeçare. 

Tiranë/ Informacion paraprak

Më datë 03.09.2023, rreth orës 13:00, te kthesa e Valiasit, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin H. S., me automjetin me drejtues shtetasin Sh. O., (babai) dhe pasagjere shtetasen F. O., 22 vjeçe (vajza).

Si pasojë e aksidentit shtetasja F. O., ka ndërruar jetë në spital, ndërsa drejtuesi i mjetit, shtetasi H. S., është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme procedurale. 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej