Aksident i rëndë në aksin Shkodër-Hani Hotit, ja pamjet

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Koplik- Bajzë.

Mësohet se automjete janë përplasur me njera-tjetrën, ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur policia, zjarrfikëse dhe ambulanca.

Lajmi në përditësim…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej