Aksident i rëndë në aksin Shkodër – Velipojë

Nje autoveture ka perplasur nje motorciklete ne afersi te rruges se plazhit ne Velipoje. Nga kjo perplasje ka mbetur i plagosur rende drejtuesi i motorcikletes nderkohe qe drejtuesi i makines eshte larguar nga vendi i ngjarjes. I plagosuri ndodhet ne spitalin e Shkodres ne gjendje te rende per jeten. Policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe po heton per rrethanat e aksidentit.

I plagosur shtetasi A. Sh. 26 vjeç banues në Velipojë.

lajmi ne perditesim…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej