Aksident i rëndë në Kryebushat

Aksident i rende ne Kryebushat. Nga perplasja e dy mjeteve, dy persona jane lenduar. Forcat policore dhe grupi hetimor ne vendngjarje po hetojne shkaqet e aksidentit. Bllokohet qarkullimi ne njerin krah te rruges. Hetimet e para flasin per shkelje te rregullave te qarkullimit.

Ky segment rrugor mbetet nje nga akset me problematike sa i perket numrit te aksidenteve dhe pasojave qe shkaktohen prej tyre.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej