Aksident i rëndë, plagosen dy të rinj

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në dalje të Rubikut, në aksin rrugor Milot-Rrëshen.

Bëhet me dije se një automjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me barrierat mbrojtëse e më pas duke përfunduar jashtë rruge.

Mësohet se si pasojë e aksidentiti kanë mbetur të plagosur rëndë dy të rinj që ndodheshin në mjet.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej