Aksident i rëndë, plagoset turisti anglez

Një aksident ka ndodhur në Fushë Prezë. Një mjet tip BMW e bardhë, me drejtues shtetasin D. M., 45 vjeç, ka përplasur motomjetin me drejtues një shtetas anglez.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:25, ndërkaq shtetasi anglez me inicialet C. Ch., 61-vjeç, ka mbetur i plagosur. Sikurse shihet edhe nga pamjet, 61-vjeçari merret me barrelë nga ekipi mjekësor i ambulancës dhe dërgohet menjëherë në spital.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej