Aksident masiv në autostradën Tiranë-Durrës, dalin pamjet e para

Një aksident masiv është shënuar ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, në mbikalimin e Sukthit.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë të paktën 5 makina. Nga aksidenti fatmirësisht nuk ka të dëmtuar, por vetëm dëme materiale.

Aksidenti masiv ka shkaktuar trafik të rënduar në drejtimin Tiranë-Durrës. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti masiv.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej