Aksident me pasojë vdekjen

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur sot në Lushnjë.

Policia bën me dije se sot rreth orës 14:40, në fshatin Zhym, “shtetasi Th. Ç., 67 vjeç, banues në Krutje, duke drejtuar motomjetin tip “Lifan”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka ndërruar jetë”.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të daljes nga rruga.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej