Aksident në aksin Milot-Lezhë, dy makina bëhen ‘copë’, plagosen drejtuesit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Milot-Lezhë, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Si pasojë e këtij aksidenti kanë marrë plagë dy drejtuesit e mjeteve, ndërsa ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.

Aksidenti ka ndodhur sapo kalon urën mbi lumin “Mat” në drejtim të Lezhës.

Në vendngjarje kanë shkuar policia dhe ambulanca për tu dhënë ndihmën e parë të lënduarve.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej