Aksident në Lezhë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër. Mësohet se një drejtues motoçiklete ka mbetur i lënduar pasi tentoi të shmangë përplasje me një lopë që i ndërpreu rrugën.

Ai humbi kontrollin e mjetit dhe u rrëzua. I plagosuri është nisur drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar. Ai mori dëmtime për shkak se u përplas në asfalt. Policia është në vendin e ngjarjes dhe po kryen hetimet për këtë rast.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej