Aksidenti i rëndë, makina bëhet copë, plagosen rëndë dy të rinj

Një aksidenet i rënde ështyë regjistruar këtë mesditë ne aksin Milot- Rrëshen në dalje të Rubikut .

Një automjet tip ëolsvagen ka humbur kontrollin duke u perplasur me barrieren mbrojtese dhe më pas ka perfunduar poshtë rrugë.

Burimet bejne me dije se nga aksidenti kane mbetur të plagosur rënde dy të rinj nga Tropoja të cilët jane transportuar në Spitalin e Traumës.

Policia dhe grupi hetimor ndodhet në vendgjarje ku po punon per të sqaruar rrethanat dhe shkaqet e ketij aksidenti.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej