Aksidentohet furgoni me nxënës në Bulqizë, 5 prej tyre përfundojnë në spital

Një furgon me nxënës është aksidentuar ditën e sotme në Bulqizë. Sipas informacioneve të para, 5 pprej nxënësve kanë mbetur të lëmduar dhe janë dërguar në spital.

Sakaq nuk dihet se si është gjendja e tyre shëndetësore.

Furgoni po transportonte nxënësit për praktikë në minierë. Sakaq ende nuk ka një informacion zyrtar nga policia.

Nuk dihet shkaku i aksidentit teksa policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej