Aksion i RENEA-s, ja ç’po ndodh

Forcat Speciale të RENEA kanë zhvilluar një aksion të befasishëm ditën e sotme në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë.

Efektivët e RENEA kanë ndaluar disa automjete në një rrugicë mes dy pallateve, dhe kanë kontrolluar personat që ndodheshin në to.

Është ende e paqartë nëse ka persona të arrestuar, ndërsa raportohet se operacioni ka për qëllim kapjen e personave të shpallur në kërkim.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej