Alma e Safet hamshorit dyshohet se futi në lak edhe kryebashkiakun e Kuçovës. A do publikohet videoja pas audios ku bënin s*ks në zyrë?

Disa javë më parë u publikua një audio, në të cilën pretendohej se kryebashkiaku i Kuçovës, Kreshnik Hajdari po kryente marrëdhënie seksuale me një vajzë në zyrën e tij.

Fillimisht u përfol për një video si ajo e Safet Gjicit, por në media u publikua vetëm një material audio, ku dëgjohej zëri i vajzës. Ndryshe nga Gjici, i cili pati kurajon dhe pranoi raportin seksual, mori përgjegjësinë duke dhënë dorëheqjen si kryebashkiak i Kukësi dhe me shumë gjasa duke i dhënë fund karrierës politike, Kreshnik Hajdari tentoi t’a
kalonte në heshtje, as duke e mohuar dhe as pohuar.

Po kush është vajza në audion e pretenduar të Hajdarit të Kuçovës dhe pse nuk u publikua edhe materiali video?
Dyshimet e forta lidhen me emrin e Alma Kacit, vajzës me të shkuar të dyshimtë nga Berati, e cila fundosi Safet Gjicin, duke e filmuar, teksa i bënte gojore në zyrë. E konsideruar si karrem i grupeve kriminale dhe segmenteve të shërbimeve, për të gjuajtur dhe fundosur pushtetarë përmes artit të joshjes seksuale dhe hireve të saj, Hajdari i Kuçovës mund të ketë qenë pre e lehtë për Almën, e cila dyshohet se ka futur në kurth ministra, deputetë, drejtorë dhe biznesmenë.

Ndërkaq, ashtu si për Safet Gjicin, pushteti është agazhuar që materiali video i pretenduar të mos publikohej për Kreshnik Hajdarin, i cili u zbulua se kishte fshehur edhe një dënim në Greqi.

Pushteti, Salillari dhe KQZ-ja u agazhuan për t’a mbajtur Hajdarin pas zbulimit të fshehjes së dënimit dhe pas zbulimit të vjedhjes së votave në 14 maj, me pamje filmike dhe procesverbalë të falsifikuar

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej