Arrestohet Dor Duli, hasmi i Behar Bajrit

Një informacion i fundit ka mbërritur në SHkodraNews. Sipas burimeve në pranga ka përfunduar Dorian Duli.

Dorian Duli është i njohur si një personazh me të shkuar kriminale, i kërkuar për vrasje mbetur në tentativë, mbajtje të lëndëve narkotike, vjedhje dhe armëmbajtje pa leje etj. Duli është kërkuar më parë edhe nga drejtësia belge si anëtar i një grupi kriminal.

Behar Bajri kishte hedhur 200 mijë euro për të vrarë Dorian Dulin./SHkodraNews

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej