Arrestohet drejtori i zjarrfikëses, akuzohet për krim zgjedhor

Arrestohet drejtori i zjarrfikëses së Cërrikut.

Drejtori i shërbimit zjarrfikës në Cërrikut, Artion Taçi, akuzohet për ‘krim zgjedhor’ dhe ‘ushtrim ndikimi të paligjshëm’.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej