Artan Hoxha tregon si e gjeti Charlie McGonigal te “Sofra e Ariut”, në tavolinë me ish-politikanin biznesmen

Gazetari Artan Hoxha ka treguar se si e ka takuar ish-zyrtarin e FBI-së Charlie McGonigal, në një restorant në Tiranë.

Hoxha tha takimi ishte rastësor dhe nuk e njihte, por njihte dikë tjetër që ndodhej në tavolinë me të.

Në media sot McGonigal është aluduar se McGonigal ka realizuar shumë në Shqipëri, ku është takuar me personazhe të ndryshëm nga politika dhe biznesi.

Pjesë nga biseda në emisionin “Të Paekspozuarit”:

Artan Hoxha: E kam takuar në rrethana, një person që njihja unë, në tavolinë ishte Neza, ku dija unë se kush ishte Charlie. Nuk ka rëndësi kush ishin të tjerët.

Rakipi: Mua më kanë thënë që e ke gjetur me Tomën…

Artan Hoxha: Jo, se me Tomën ka që në nëntor ai… Ai ku nuk ka qenë, te Sheratoni…në Bajram Curri, te Sofra e Ariut. Ai mund t’i njohë lokalet e Tiranës më mirë se ne.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej