Artan Hoxha ‘zbërthen’ vrasjen mafioze të biznesmenit në Shëngjin: Skuadra e vrasësve profesionistë erdhi nga MB, killeri ishte…

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka publikuar një video ku zbërthen edhe rolin e atyre që i cilëson si skuadër vrasësish profesionistë, që kishin ardhur enkas nga Mbretëria e Bashkuar për të ekzekutuar biznesmenin Ardian Nikulaj.

Në një reagim në ‘Facebook’ Hoxha sqaron pamjet filmike që thuhet se janë para dhe gjatë atentatit ndaj biznesmenit, që është kryer nga killeri afro-europian me pasaportë portugeze.

REAGIMI I HOXHËS

Si u ekzekutua Ardian Nikulaj me 19 prill 2023 nga nje skuader vrasesish profesioniste te ardhur nga Mbreteria e Bashkuar.

Në video jane momentet para dhe gjate atentatit nga killeri afro-europian me pasaporte portugeze, si dhe vizita e pare e bashkepunetorit anglez në hotelin e Nikulajt me 11 prill 2023….

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej