Atentat në Milot, kush janë viktima dhe i plagosuri

Krimi ka tronditur sërish, këtë herë në Milot. Klevis Preçi, rreth 28 vjeç ka mbetur viktimë e një atentati mbrëmjen e sotme. Si pasojë e të shtënave është plagosur edhe Ylli Brahimi, 47 vjeç.

Ky i fundit ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej