8392iie245.com - 625 662 PUB BAM

436 POSTIME

Exclusive articles:

“E kanë kthyer në diktaturë”, Kikia për mungesën e një lideri të ri në opozitë: Të vjetrit “ju presin kokat” atyre që guxojnë t’i...

Gazetari Mentor Kikia duke analizuar situatën në PD, ngriti pyetjen nëse do të ketë një figurë që do të vijë me një platformë dhe...

Afera me Gërdecin/ Berisha tenton të mbajë afër Mediun, i jep hapësirë te televizioni i tij

Ish-kryeministri Sali Berisha duket se po tenton ta mbajë afër ish-ministrin Fatmir Mediu. Ky i fundit ka kërkuar një proces të gjatë gjyqësor sa...

Kush i vrau 6 shqiptarët? Policia greke blindon portet, aeroportet dhe kufirin me Shqipërinë

Policia greke është vënë në ndjekje të autorëve që shkaktuan masakrën me 6 të vrarë në Loutosa. 6 persona u vranë brenda një makine...

Aferat me koncesionet, Shkullaku akuza Ramës: Ose është budalla dhe leshko, ose pjesë e masakrës me paratë publike!

Gazetari Armand Shkullaku ka folur për disa nga skandalet e qeverisë, që kanë çuar në pranga një numër zyrtarësh të lartë, për të cilat...

“Tronditet” Janullatos, akuza se Kisha Ortodokse financohet nga rusët dhe bën lojën e tyre

Kreu i Kishës Ortodokse, Janullatos, duket se nuk i shërben vetëm Athinës, por edhe Moskës. Të paktën kështu pretendohet në disa reagime të ditëve...

Breaking

Edhe ti moj Ket ?

Edhe ti moj Ket /SHkodraNews

Kompania Kastrati vjedh klientët. Ja si funksionon skema

Çmimi i naftës sot tek kompania Kastrati ishte 198...

Speed Taxi e Tonin (Nin) Kokaj, vjedh shtetin. Françesko Kapo hesht

Këtë javë SHkodraNews udhëtoi disa herë drejt Tiranës dhe...
spot_imgspot_img