Shkodra News

136 POSTIME

Exclusive articles:

Bajram Begaj kandidat për President, Edi Paloka zbulon planin e PD-së: Nesër në Kuvend deputetët tanë…

Kreu i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar për herë të parë për propozimin e Bajram Begajt në krye të Presidencës...

Kush është Bajram Begaj, kandidati për President i Shqipërisë

Në raundin e katërt do të kemi një kandidat për President të Republikës së Shqipërisë, dhe ai është Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të...

Partia Socialiste propozon Shefin e Shtabit për President, Rama: Do e telefonoj dhe do i kërkoj takim që sot..

Bajram Begaj është emri që është propozuar nga Partia Socialiste për kandidat për Presidentin e ri. Emrin e bëri me dije Kryeministri Edi Rama, pasi...

Ra papritur në tokë, 25-vjeçari shqiptar vdes në restorant teksa po u shërbente klientëve

Një 25-vjeçar shqiptar ka humbur jetën ndërsa ishte duke shërbyer në një lokal në Verona. Sipas mediave italiane, 25-vjeçari Egzon Mile, ka rënë papritur në...

Plani i Turqisë për t’i dhënë fund krizës: 20 milionë tonë drithëra të Rusisë dhe Ukrainës do shpërndahen nga Stambolli

Rreth 20 milionë tonë grurë dhe fara luledielli nga Rusia dhe Ukraina pritet të shpërndahen në tregjet globale falë një mekanizmi të qendrës komanduese...

Breaking

Firmoset kontrata, Shqipëria shpenzon 6 mln dollarë për 2 satelitë; do monitorojnë parcelat me hashash

Ditën e sotme është bërë prezantimi i shërbimit satelitor...

Rama ironizon BE-në për amnistinë fiskale: Nuk tërhiqem

Kryeministri Edi Rama deklaroi të mërkurën se nuk është...
spot_imgspot_img