Shkodra News

136 POSTIME

Exclusive articles:

Bajram Begaj kandidat për President, Edi Paloka zbulon planin e PD-së: Nesër në Kuvend deputetët tanë…

Kreu i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar për herë të parë për propozimin e Bajram Begajt në krye të Presidencës...

Kush është Bajram Begaj, kandidati për President i Shqipërisë

Në raundin e katërt do të kemi një kandidat për President të Republikës së Shqipërisë, dhe ai është Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të...

Partia Socialiste propozon Shefin e Shtabit për President, Rama: Do e telefonoj dhe do i kërkoj takim që sot..

Bajram Begaj është emri që është propozuar nga Partia Socialiste për kandidat për Presidentin e ri. Emrin e bëri me dije Kryeministri Edi Rama, pasi...

Ra papritur në tokë, 25-vjeçari shqiptar vdes në restorant teksa po u shërbente klientëve

Një 25-vjeçar shqiptar ka humbur jetën ndërsa ishte duke shërbyer në një lokal në Verona. Sipas mediave italiane, 25-vjeçari Egzon Mile, ka rënë papritur në...

Plani i Turqisë për t’i dhënë fund krizës: 20 milionë tonë drithëra të Rusisë dhe Ukrainës do shpërndahen nga Stambolli

Rreth 20 milionë tonë grurë dhe fara luledielli nga Rusia dhe Ukraina pritet të shpërndahen në tregjet globale falë një mekanizmi të qendrës komanduese...

Breaking

Xhelal Mziu: Nuk do të shkoj në protestë për interesin e Berishës, por për qytetarët

Deputeti demokrat  Xhelal Mziu, ka konfirmuar se do të...

Lejoi ndërtimin pa leje duke marrë ryshfet, dënohet me dy vite burg ish polici

Gjykatën e Posaçme të Shkallës së Parë për Korrupsionin...

Drafti i amnistisë fiskale pritet me ‘shqetësime serioze’ nga Komisioni Europian

Komisioni Europian shpreh shqetësime serioze për draftin e prezantuar...

Jamarbër Malltezi: Liri Berisha jeton veç me pensionin e vet. Kombi ka nevojë për këtë grua të jashtëzakonshme

Jamarbër Malltezi, dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha i ka...
spot_imgspot_img