Shkodra Lajme

7244 POSTIME

Exclusive articles:

Del në shitje, shtëpia më e izoluar në botë

Një shtëpi në SHBA, që konsiderohet si më e izoluara në botë, pasi ndodhet në një ishull të shkretuar, ka dalë në shitje për...

Çfarë janë ‘Javelin’ dhe ‘NLAW’, armët që Serbia frikësohet se Britania ia ka dhuruar Kosovës

Mediat serbe kanë raportuar se Britania e Madhe është duke e furnizuar me armë Kosovën. Ky dyshim i pakonfirmuar nga autoritetet britanike dhe kosovare,...

Me 30 emigrantë të paligjshëm në kamionçinë, tentoi që të korruptojë policinë, kapet 21 vjeçari në Shkodër

Një 21 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Shkodrës pasi është kapur me 30 emigrantë të paligjshëm nga Bangladeshi në kamionçinën e...

Zelensky: Ukraina nuk do të heqë dorë nga territori në lindje për t’i dhënë fund luftës me Rusinë

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky i tha CNN se Ukraina nuk është do të heqë dorë nga territori në pjesën lindore të vendit për t’i dhënë fund...

Harrojini ditët më diell, javën e ardhshme rikthehen shirat dhe ulen temperaturat

Dita e hënë do të sjellë ulje temperaturash në të gjithë territorin, si dhe do të rikthehen reshjet e shiut. Ndërkohë gjatë ditës së martë...

Breaking

Edhe ti moj Ket ?

Edhe ti moj Ket /SHkodraNews

Kompania Kastrati vjedh klientët. Ja si funksionon skema

Çmimi i naftës sot tek kompania Kastrati ishte 198...

Speed Taxi e Tonin (Nin) Kokaj, vjedh shtetin. Françesko Kapo hesht

Këtë javë SHkodraNews udhëtoi disa herë drejt Tiranës dhe...
spot_imgspot_img