Shkodra News

2901 POSTIME

Exclusive articles:

Paditet në SPAK çifti Meta-Kryemadhi për korrupsion, pastrim parash dhe fshehje të ardhurash, krerët e PL rrezikojnë dhjetëra vite burg

Pas lajmit të përfshirjes së Monika Kryemadhit në financimet ruse, ish-deputeti Halit Valteri ka bërë sërish kallëzim në SPAK për deputeten e Partisë së...

“Mbeta shtatzënë në moshën 50-vjeçare” – Biznesmenia shqiptare ndan historinë e rrallë: E hoqa se sa kisha nisur një lidhje të re, doja të...

Biznesmenia e njohur Silva Heijneman ka qenë e ftuar te “Rudina”, ku ka ndarë një histori të rrallë, teksa paneli po diskutonte për menopauzën,...

Monitoronte lëvizjet e policisë, arrestohet 52-vjeçari i armatosur në Shkodër

Njoftimi nga Policia Shkodër Finalizohet operacioni policor i koduar “Servisi”, sekuestrohen 1 armë zjarri, 2 radio dhe pajisje të tjera si ato të Policisë dhe...

Ish-konkurrenti i Big Brother “plas bombën”: Të gjithë banorët e BBV janë paguar (VIDEO)

Ish-banori i Big Brother Vip Kosova, Burno Pollogati ka rrëfyer eksperiencën e tij në këtë reality show. Ai ka zbuluar edhe detaje të këtij...

Mjeku Tritan Kalo do të largohet përfundimisht nga Shqipëria

Mjeku i mirënjohur, Tritan Kalo ka njoftuar rikthimin e tij në Kanada pas 42 vitesh shërbim në QSUT. Me anë të një postimi në rrjetet...

Breaking

Operacion “blic”, RENEA dhe FNSH hyjnë në shtëpinë e “Loni Kuqos”

Detaje të reja kanë dalë nga operacioni i zhvilluar...

Kandidati me tre emra i Berishës e pranon: Kam qenë falsifikator, jam kapur e dënuar në Selanik

Kandidati i Sali Berishës dhe Ilir Metës për Bashkinë...

100 ditët e Altin Dumanit: bilanc me “cironka”, “peshkaqenët” nuk preken (Emrat)

Ditën e premte, Altin Dumani, doli para mediave për...

Aksident i rëndë, përplasen 3 automjete, 6 të plagosur

Pogradec/Informacion paraprak Më datë 01.04.2023, rreth orës 14:30, në aksin...
spot_imgspot_img