Shkodra News

136 POSTIME

Exclusive articles:

Zelensky: Ukraina nuk do të heqë dorë nga territori në lindje për t’i dhënë fund luftës me Rusinë

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky i tha CNN se Ukraina nuk është do të heqë dorë nga territori në pjesën lindore të vendit për t’i dhënë fund...

Harrojini ditët më diell, javën e ardhshme rikthehen shirat dhe ulen temperaturat

Dita e hënë do të sjellë ulje temperaturash në të gjithë territorin, si dhe do të rikthehen reshjet e shiut. Ndërkohë gjatë ditës së martë...

“Ma burrni o me fal, se sa me u hakmarrë”, Gjiko publikon këngën e re, mesazhi i fuqishëm që përcjell

Megjithëse po përballet me një periudhë të vështirë pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një të mitur, Gjiko ka vijuar me projektet e...

Breaking

Xhelal Mziu: Nuk do të shkoj në protestë për interesin e Berishës, por për qytetarët

Deputeti demokrat  Xhelal Mziu, ka konfirmuar se do të...

Lejoi ndërtimin pa leje duke marrë ryshfet, dënohet me dy vite burg ish polici

Gjykatën e Posaçme të Shkallës së Parë për Korrupsionin...

Drafti i amnistisë fiskale pritet me ‘shqetësime serioze’ nga Komisioni Europian

Komisioni Europian shpreh shqetësime serioze për draftin e prezantuar...

Jamarbër Malltezi: Liri Berisha jeton veç me pensionin e vet. Kombi ka nevojë për këtë grua të jashtëzakonshme

Jamarbër Malltezi, dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha i ka...
spot_imgspot_img