Shkodra News

2901 POSTIME

Exclusive articles:

Sekuestrohen 41 kg heroinë

Një sasi prej 41 kg e 700 gram lëndë narkotike heroinë është sekuestruar nga policia këtë të shtunë. Policia bën të ditur se ka...

Prokuroria e Tiranës goditje të fuqishme/ Të arrestuar për trafikim personash, kërkohet konfiskimi i pasurisë së dy vllezërve (EMRAT)

Prokuroria e Tiranës kërkon konfiskimin e pasurisë së dy vëllezërve të arrestuar në Spanjë për trafikim personash. Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë...

Dashuria nuk njeh moshë, Donaldi tregon martesën me amerikanen 15 vite më të madhe

Nga Entela Resuli Dashuria nuk njeh moshë, e kemi dëgjuar shpesh si shprehje, por sot do ju njohim me një çift që këtë e kanë...

“E pashë me sy të nxirë”, flet shoqja e 56 vjeçares shqiptare që u vra nga bashkëshorti në Itali: Ajo jetonte me frikë, kishin...

Zenepe Uruçi është një tjtër grua e vrarë nga dora e burrit. 56 vjeçarja u vra mizorisht nga bashkëshorti,  Xhafer Uruçi, dy ditë më...

Keni dëgjuar shpesh për pehashin vaginal, mjeku gjinekolog tregon sa i rëndësishëm është ai për trajtimin e infeksioneve

Mjeku gjinekolog Shkëlqim Balili ka folur gjatë në emisionin “Panorama e Mëngjesit” lidhur me rëndësinë që ka tek femrat kujdesi që duhet të tregojnë...

Breaking

Operacion “blic”, RENEA dhe FNSH hyjnë në shtëpinë e “Loni Kuqos”

Detaje të reja kanë dalë nga operacioni i zhvilluar...

Kandidati me tre emra i Berishës e pranon: Kam qenë falsifikator, jam kapur e dënuar në Selanik

Kandidati i Sali Berishës dhe Ilir Metës për Bashkinë...

100 ditët e Altin Dumanit: bilanc me “cironka”, “peshkaqenët” nuk preken (Emrat)

Ditën e premte, Altin Dumani, doli para mediave për...

Aksident i rëndë, përplasen 3 automjete, 6 të plagosur

Pogradec/Informacion paraprak Më datë 01.04.2023, rreth orës 14:30, në aksin...
spot_imgspot_img