Shkodra News

2901 POSTIME

Exclusive articles:

SHBA/ Ish-presidenti Trump përgatit terrenin për një rikandidim të mundshëm

Ish-presidenti Donald Trump u prit me brohoritje nga mbështetësit e tij në Robstown të Teksasit, ku foli për dy garat e tij të para...

Bushtrat!

Nuk ka shpëtim për këtë vend… Nuk ka faj veç politika, le të ndërrohen qeveritë për çdo ditë se kot… Problemi është te mentaliteti i...

Frika nga sulmet kibernetike, presidenti kërkon kompjuter të sigurt. Deputetët shqetësohen për deklarimin e pasurisë

Presidenti Bajram Begaj është i pakënaqur me sigurinë e institucionit që ai ka marrë në drejtim nga paraardhësi Ilir Meta. Sulmi i hakerave në...

Pse Ilir Metaj lakmon këshillat dhe nuk nxjerr kandidatë për kryetarë bashkie?!

Sipas renditjes së rezultateve zgjedhore, LSI është partia e tretë, por gjithsesi është parti “mbushëse” e PS-PD, fuqi të cilën e ka kuptuar pas...

Paralajmërimi “bombë”: Politikanë të tjerë mund të shpallen non grata në Shqipëri

Presidentja e Forumit të Grave të Partive Popullore Europiane dhe ish-deputetja e PE-së, Doris Pack deklaroi se të tjerë personazhe politikë në Shqipëri mund...

Breaking

Operacion “blic”, RENEA dhe FNSH hyjnë në shtëpinë e “Loni Kuqos”

Detaje të reja kanë dalë nga operacioni i zhvilluar...

Kandidati me tre emra i Berishës e pranon: Kam qenë falsifikator, jam kapur e dënuar në Selanik

Kandidati i Sali Berishës dhe Ilir Metës për Bashkinë...

100 ditët e Altin Dumanit: bilanc me “cironka”, “peshkaqenët” nuk preken (Emrat)

Ditën e premte, Altin Dumani, doli para mediave për...

Aksident i rëndë, përplasen 3 automjete, 6 të plagosur

Pogradec/Informacion paraprak Më datë 01.04.2023, rreth orës 14:30, në aksin...
spot_imgspot_img