Shkodra News

4480 POSTIME

Exclusive articles:

Emrat dhe pagat e 20 “qehallarëve” që shërbejnë në Charter-in e “Sulltan” Edi Ramës

Kaq i shërbejnë në ajër, ndërsa në tokë ka 35 roje garde, agjentë Antikrimi dhe Policia e Shtetit, që e shoqëron edhe nëpër mitingje...

Aksident i trefishtë në aksin Vau i Dejës-Bushat: 3 të lënduar, një në gjendje të rëndë

Një aksident i trefishtë ka ndodhur paraditen e së shtunës në aksin Vau i Dejës-Bushat. Mësohet se për pasojë, të lënduar kanë mbetur tre...

“Kohë e harxhuar kot”, Ermal Mamaqi përplaset me Iva Tiçon për librin: Iva zemër…ti vdes për qen

Ermal Mamaqi është përplasur me Iva Tiçon dhe shkak është bërë libri i tij i parë që titullohet “Në garë me veten”. Anisa Kushta,...

Pse nuk dua/mundem të jetoj në Shqipëri

Nga Ana Shkreli Lisi Ja pse jetesa në Shqipëri është bërë e pamundur: 1 – Që pa gdhirë, oficerët e Byrosë Kombëtare të Hetimit, hynë si pushtues...

Rishi Sunak i drejtohet britanikëve: Shteti nuk mund t’i zgjidhë të gjitha problemet tuaja

Kryeministri britanik, Rishi Sunak ka pranuar se ai “nuk mund të zgjidhë të gjitha problemet e qytetarëve”, në intervistën e tij të parë pas...

Breaking

U arrestua për shpërdorim detyre/ Vangjush Dako mbërrin në GJKKO

Ish-kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako ka mbërritur paar pak...

Policia e Shkodrës kontrolle me dronë zbulohet drogë, shpallet në kërkim një 65-vjeçare

Përfundon faza e pestë e megaoperacionit policor të koduar...

Nga Mustafa Nano te Ervin Bushati, zbulohen emrat e rinj të qeverisë për ambasadorë

Zbulohen emrat e rinj të ambasadorëve shqiptarë në disa...
spot_imgspot_img