Shkodra News

526 POSTIME

Exclusive articles:

Drafti i amnistisë fiskale pritet me ‘shqetësime serioze’ nga Komisioni Europian

Komisioni Europian shpreh shqetësime serioze për draftin e prezantuar nga qeveria “Rama” për amnistinë fiskale dhe e konsideron atë një rrezik thelbësor për reputacionin...

Jamarbër Malltezi: Liri Berisha jeton veç me pensionin e vet. Kombi ka nevojë për këtë grua të jashtëzakonshme

Jamarbër Malltezi, dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha i ka bërë një dedikim vjehrrës në 74-vjetorin e lindjes. Malltezi me anë të një postimi në rrjetet...

Euro arrin tjetër rekord historik të të gjitha kohërave në vend, zbret nën 119 lekë, nga turizmi dhe paraja informale (pas lajmit të aministisë)

Rënia e monedhës së përbashkët në tregun e brendshëm nuk ka të ndalur. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë një euro u këmbye sot...

Foltorja bën paralajmërimin e fundit: I bëjmë thirrje Edi Ramës të dorëhiqet vetë para se ta rrëzojmë ne më 7 korrik në orën 19:00

Foltorja i ka bërë thirrje kryeministrit Edi Rama të japë dorëheqjen dhe t'i hapë rrugë zgjedhjeve të parakohshme. Përmes deputetit Belind Këlliçi, "Foltorja" thotë se...

Ulen në bursa, ngrihen në Shqipëri: Ja çmimet e reja të karburanteve

Bordi i Transparencës njoftoi se sot, më datë 5 korrik 2022, vendosi këto çmime të reja për karburantet, që janë me rritje krahasuar me vendimin...

Breaking

Xhelal Mziu: Nuk do të shkoj në protestë për interesin e Berishës, por për qytetarët

Deputeti demokrat  Xhelal Mziu, ka konfirmuar se do të...

Lejoi ndërtimin pa leje duke marrë ryshfet, dënohet me dy vite burg ish polici

Gjykatën e Posaçme të Shkallës së Parë për Korrupsionin...

Drafti i amnistisë fiskale pritet me ‘shqetësime serioze’ nga Komisioni Europian

Komisioni Europian shpreh shqetësime serioze për draftin e prezantuar...

Jamarbër Malltezi: Liri Berisha jeton veç me pensionin e vet. Kombi ka nevojë për këtë grua të jashtëzakonshme

Jamarbër Malltezi, dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha i ka...
spot_imgspot_img