Shkodra News

1286 POSTIME

Exclusive articles:

Politikani i njohur paralajmëron arrestimin e Sali Berishës

Menjëherë pasi kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla njoftoi se Kuvendi i Shqipërisë do të adresojë gjatë sesionit të ri që...

Fuqizimi i klanit “Xhaçka” në qeverinë e Bablokut: Si vëllai i shoqes Olta rrjep bizneset me agjencinë doganore “Elite Brokers 2020”

A është kjo agjenci “kanal” trafiqesh, gjersa dhe letrat noteriale bëhen te mamaja e tij e hetuar për trafik të qenieve njerëzore?/ Kush refuzon...

Vdes gazetari i njohur

Ka vdekur pas një sëmundjeje të gjatë gazetari i njohur, Mehmet Emërllahu. Lajmi është bërë i ditur nga familjarët, të cilët kanë njoftuar se...

Djali i ish-kryeministrit reagon pasi i doli dosja e mamasë: Berishës dhe Lekës ju i hëngërt mutin

Djali i Aleksandër Meksit, Endri Meksi, ka reaguar i revoltuar pas publikimit të dosjes së mamasë. Kjo e fundit mbahej në survejim nga Sali Berisha...

Kolë Idromeno, një diell në yjësinë e vezullimt të shkëlqimit qytetnues shkodran

Nga Albert Vataj Kolë Idromeno, tjetër shkëlqimi t’hyjt t’zanit e t’namit dishrues, i jepena këso ditë, kujtese dhe mëkëmbjeje të njasaj vetëdije, e cila, tue...

Breaking

Energjia kap nivele rekord ne bursa, Shqipëria anulon blerjen

Nga Erblina Mile Korporata elektro-energjitke ka anuluar tenderin për blerjen...

Plani i Ramës për të nxjerrë nga politika me ligj Berishën dhe Metën /Prapaskenat

Ndonëse në këtë muaj të nxehtë gushti, Sali Berisha...
spot_imgspot_img