Shkodra News

1286 POSTIME

Exclusive articles:

Forcat Speciale rrethojnë Elbasanin, prangoset krahu i djathtë i Talo Çelës

Forcat special RENEA pasditen e kësaj të enjte kanë zbarkuar në qytetin e Elbasanit ku kanë shoqëruar rreth 10 persona të cilët dyshohet se...

“Bastardë- Pas përplasjes me socialistët, përjashtohet nga seanca deputeti Edmond Spaho! I hiqet paga e një dite

Deputeti demokrat Edmond Spaho është përjashtuar nga seanca plenare ditën e sotme me vendim të Komisionit të Etikës. Ai u përfshi në një debat me...

RENEA zbarkon në Elbasan dhe Peqin, 10 të shoqëruar

RENEA ka zbarkuar në Elbasan dhe Peqin në këto momente, mësohet paraprakisht se ka 10 të shoqëruar. Lajmi në përditësim...

Lumi i Lanës vërshon nëpër rrugë, OSHEE merr masa për sigurinë e qytetarëve, fik dritat…

Për shkak të daljes së Lumit të Lanës nga shtrati OSHEE me kërkesë të policisë ka stakuar tre nënstacione të cilat përfshijnë zonën “Bulevardi...

Ambasadorja Kim mbledh Ministrat e Jashtëm shqiptarë nga ’91 deri sot, bën bashkë Lulzim Bashën dhe Ilir Metën

Si pjesë e festimeve për 100-vjetorin e marrëdhënieve diplomatike midis Shteteve të Bashkuara dhe Shqipërisë, Ambasadorja Yuri Kim ftoi të gjithë Ministrat e Jashtëm...

Breaking

Energjia kap nivele rekord ne bursa, Shqipëria anulon blerjen

Nga Erblina Mile Korporata elektro-energjitke ka anuluar tenderin për blerjen...

Plani i Ramës për të nxjerrë nga politika me ligj Berishën dhe Metën /Prapaskenat

Ndonëse në këtë muaj të nxehtë gushti, Sali Berisha...
spot_imgspot_img