Shkodra News

1682 POSTIME

Exclusive articles:

Zhduket 14-vjeçarja dhe një burrë në Tiranë, familjarët të shqetësuar ngrenë alarmin në Polici

Dy persona janë zhdukur pa lënë gjurmë nga banesa e tyre në Tiranë. Policia njofton se më datë 03.06.2022, shtetasi A. M., 39 vjeç, ka...

Arrestohen grabitësit e bankës në Koplik

Arrestohen 2 të rinj nga Malësia e Madhe të dyshuar si autorë të grabitjes së bankës në Koplik. Burime policore bëjnë me dije se...

Precedenti me Artan Hoxhën, Garda e Republikës nuk merr në mbrojtje Bajram Begajn

Precedenti i krijuar në vitin 2012  me Artan Hoxhën, i cili u propozua si kandidat për President dhe Garda e Republikës e mori në...

Shpallen fituesit, Flamur Noka zgjidhet Sekretar i Përgjithshëm i PD, ja kush u zgjodh për nënkryetar dhe sekretariatet

Ka përfunduar numërimi dhe Flamur Noka është zgjedhur Sekretari i ri i Përgjithshëm i Partisë Demokratike. Në garë për postin e Sekretarit të Përgjithshëm të...

Breaking

Edhe ti moj Ket ?

Edhe ti moj Ket /SHkodraNews

Kompania Kastrati vjedh klientët. Ja si funksionon skema

Çmimi i naftës sot tek kompania Kastrati ishte 198...

Speed Taxi e Tonin (Nin) Kokaj, vjedh shtetin. Françesko Kapo hesht

Këtë javë SHkodraNews udhëtoi disa herë drejt Tiranës dhe...
spot_imgspot_img