Babai mendoi se po luante me telefonin, 6-vjeçari porosit ushqim me vlerë 1 mijë dollarë

Mason Stonehouse, nga Michigan, mori telefonin e babait të tij një natë dhe vendosi se ishte koha për një “snacks” të lehtë.

Porositë e shumta më vonë dhe shtëpia e Stonehouse “u përmbyt” me karkaleca deti, pica, sanduiçe dhe shumë e shumë më tepër.

Babai i 6-vjeçarit nuk ishte aq i lumtur kur zbuloi se djali i tij kishte një kartëmonedhë prej gati 1,000 dollarësh (817 £). Gjëja kryesore: Mendoni dy herë për ta lënë fëmijën tuaj të luajë me telefonin tuaj.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej