Bajram Begaj kandidat për President, Edi Paloka zbulon planin e PD-së: Nesër në Kuvend deputetët tanë…

Kreu i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar për herë të parë për propozimin e Bajram Begajt në krye të Presidencës nga Partia Socialiste.

Në reagimin e tij, Paloka tha se do të votojnë kundër.

“Qëndrimin tonë e kemi bërë të qartë me kohë, ka dhe vendim të Këshillit Kombëtar për këtë çështje; nuk votojmë asnjë kandidat të Ramës. Nesër deputetët tanë do të jenë në sallë për të votuar kundër kandidatit të Ramës”, tha ai.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej